úterý 13. dubna 2010

Mini reportáž z běhu parkem 10.4.2010.


Počasí bylo nad očekávání příznivé, nepršelo a to je hlavní. Jsme spokojeni s hojnou účastí dětí. Jejich úsměv a zdravý duch je nám odměnou. Všechno klaplo dle našich představ. Zranění bylo asi 2x pohmožděnina kotníku u mužů. I přes to byla trasa pro závodníky velmi zajímavá s velkým převýšením a krásnými výhledy (ale samozřejmě bylo i hoodně trápení). Součástí tohoto závodu bylo i vyhlášení zimního běžeckého poháru, který se konal v Kadani. Tento pohár pořádal Čeněk Filingr. Pro závodníky byla přichystána i tombola pro všechny startující.
V 10 hodin vystoupila taneční skupina Berušky .
V 11 hodin vystoupil František Bůcha z HISTORICKÉHO SPOLKU Města Bílina . Jednalo se o ukázku vojenského umění seveřanského kavaleristy. Bylo to zpestření pro děti, které čekaly na své rodiče až doběhnou. Podle všeho se líbilo . Celou akci podtrhla hudební kulisa a nadšení účastníci. Myslím si, že akce takového druhu budou veřejností podporována. Cílem našeho klubu je rozpohybovat Kadaň. Zatím se nám to docela daří a jsem tomu rád. Už se těšíme na další akci. Zde výsledky. A více na www.skmpkadan.cz

Chtěl bych poděkovat sponzorům, bez nichž by se tato akce neobešla:
ESB.a.s. ; Severočeské doly a.s.; Město Kadaň ; Jízdní kola Hnízdil
Občerstvení Hamir; František Bůcha (jezdec na koni). Hasiči Kadaň, Šuplík Kadaň, DJ Mlaďas.


Kdo má fotky tak prosím pošlete. Předem díky.

3 komentáře:

koyama řekl(a)...

Včera jsme byli s Matoušem nakupovat v zelenině a najednou mě vehementně tahá za rukáv, oči mu při tom planou a on křičí: "Tati, tati!! Tohle sekal ten pán na tom koni!" A ukazuje na zelí. Vystoupení bylo tedy zaručeně nezapomenutelné. :)

Z mé strany se líbil celý závod. Nohy sice bolí ještě dnes, ale po informaci, že trasu stavěl Čeněk jsem byl na trápení připravený. (Do budoucna snad jen drobné přání. Já bych si přál poblíž záchod. :D ) Jinak bezvadný. Díky.

Vefis řekl(a)...

No zde se osvědčilo, přísloví -
" škola hrou" Tvůj syn už zná koně a ví jak se dělá zelňačka :-).

Jsem rád, že se vše líbilo.

Záchod byl asi 300 m od startu veřejný. Lasky o tom informoval v průběhu závodu, asi to příště napíšeme. Pronájem toytoy je neuvěřitený.

Lunette de soleil Armani řekl(a)...

ok.trop cool et je reviendrai la prochaine fois.